De knettergekke wereld achter het raam (8+) - Theaterflix

De voorstelling van De Toneelmakerij is beschikbaar voor abonnees van Theaterflix.

Word abonnee op Theaterflix, bekijk onbeperkt naar alle voorstellingen en steun het theater en de groei van de collectie.

 

De knettergekke wereld achter het raam (8+)

8+

Een tegendraadse voorstelling over grote en kleine verschillen

Over de voorstelling

Samen met De Toneelmakerij maakte theatermaker Sadettin Kirmiziyüz De knettergekke wereld achter het raam, een kleurrijke voorstelling vol humor en naïviteit voor iedereen van 8 jaar en ouder. Over kleine verschillen met grote gevolgen. Over twee aandoenlijke nieuwelingen die uit willen vinden waarom de één bang en de ander juist blij wordt van verschillen. De première was op 22 september 2018 in Theater De Krakeling in Amsterdam en daarna volgde een tournee in theaters en op scholen.

Daar zitten ze met z’n tweeën in de wachtkamer. Ze zijn nog niet geboren. Maar ze hebben er wel zin in. In die knettergekke wereld daar achter het raam. Maar eerst moeten er keuzes gemaakt worden. Want waar wil je geboren worden? En welke huidskleur wil je hebben? En welke God? En word je een jongen of een meisje?

Credits De knettergekke wereld achter het raam

Coproductie: Trouble Man en de Toneelmakerij
Concept: Sadettin Kirmiziyüz en Liesbeth Coltof
Tekst: Ad de Bont
Regie: Paul Knieriem
Decor: Sacha Zwiers
Kostuums: Bernadette Corstens
Licht: Gé Wegman
Spel: Sadettin Kirmiziyüz en Jessie Wilms

Jaar

2018

Categorieën

Onbeperkt toegang

Ontdek meer voorstellingen als abonnee met toegang tot alle voorstellingen op Theaterflix

  • recente voorstellingen
  • archiefvoorstellingen
  • voorstellingen uit UvA Bijzondere Collecties

 

 

Toegang tot de rijke cultuur uit de Nederlandse theaters

Bekijk bij Theaterflix de voorstellingen die jij wilt zien op het moment dat het jou uitkomt. Bekijk die ene voorstelling die nooit meer in het theater terugkomt en wees er als eerste bij als je favoriete toneelstuk weer op de planken staat.