De voorstelling van Theater na de Dam is beschikbaar voor abonnees van Theaterflix.
Word abonnee op Theaterflix, bekijk onbeperkt naar alle voorstellingen en steun het theater en de groei van de collectie.
Word abonnee op Theaterflix, bekijk onbeperkt naar alle voorstellingen en steun het theater en de groei van de collectie.
Theater Na de Dam presenteert jaarlijks zelf een eenmalige muziektheatervoorstelling in de piste van Koninklijk Theater Carré, waarbij er steevast ontmoetingen worden georganiseerd tussen kunstenaars die nooit eerder samenwerkten. Op 4 mei 2017, 72 jaar na de bevrijding, ontmoet de gevierde actrice en zangeres Meral Polat de bevlogen leden van het New Cool Collective. Samen maken zij voor deze nationale herdenkingsavond een eenmalige voorstelling met verhalen, muziek en liederen waarbij de noodzakelijke en pijnlijke vragen niet uit de weg worden gegaan.
Regie: Gerardjan Rijnders
Muziekregie: Wim Selles
Muziek: New Cool Collective
Spel: Meral Polat
Theaterregistratie: Video voor Theater
Veel opnames van voorstellingen die je op Theaterflix ziet zijn oorspronkelijk gebruikt voor uitzending, educatie en fondsenwerving. Om te voorkomen dat deze mooie opnames en bijzondere theatermomenten in de archiefkast blijven liggen maakt Theaterflix de theatervoorstellingen online beschikbaar. Veilig en inzichtelijk. Met de donaties van jou en anderen houden we onze website draaiende. Zo maken we samen theater toegankelijk voor iedereen en beleef je de mooiste theatermomenten opnieuw.
Ontdek meer voorstellingen als abonnee met toegang tot alle voorstellingen op Theaterflix